Fijne contacten in Zeeland
Growing into family
Maud de Winter heeft jarenlang als verloskundige gewerkt in Zeeland. Nu geeft ze individuele zwangerschapscursussen, evt. met partner. Deze zijn zowel informatief, waarbij de focus ligt op het ondersteunen van het natuurlijke proces, als praktisch, met allerlei oefeningen waarin mindfulness, haptonomie en andere ontspanningstechnieken zijn verwerkt. Ook kan je bij haar terecht voor zwangerschapscoaching wanneer je angst ervaart of je je extra belast voelt. Vanuit haar praktijk biedt zij ondersteuning en hulp om je volledig voor te bereiden en open te stellen voor de zwangerschap, geboorte en het ouderschap. Je vindt ruimte om te vertragen en krijgt de extra zorg en steun die je zo nodig kan hebben.
Maankracht - lactatiekundige
Annegien is inmiddels al 12 jaar lactatiekundige en sinds een aantal jaren werkzaam in onze regio. Je kunt bij haar terecht voor al je vragen en problemen rondom de borstvoeding: een consult, een cursus, online community en zorg rondom borstgezondheid.
We kennen haar als een rustige, kundige, betrouwbare en liefdevolle lactatiekundige. Ze probeert met positieve energie mee te helpen om de voedingsperiode tot een fijne tijd te maken.
Eva Thomassen Fotografie
Eva is familiefotograaf, gespecialiseerd in geboortereportages.
Puurheid en verbinding, dat is wat zij vast legt in haarreportages. Jullie zien jezelf terug zoals je bent. Ze laat jullie dierbaarste momenten schijnen, zodat deze niet vervliegen, maar herinneringen worden. Herinneringen om door te geven en te koesteren.
Praktijk voor klassieke homeopathie
Alex Léon is een klassiek homeopaat met veel ondersteunende mogelijkheden en behandelingen bij kinderwens, zwangerschap, bevalling én daarna. Hij besteed ruime aandacht aan je om zo te ontdekken wie je bent en wat de meest optimale behandeling kan zijn. Iedereen is uniek, ieders gezondheid net zo, dus de behandeling ook.
Kraamzorg van Zweden
Petra van Zweden is eigenaresse van Kraamzorg van Zweden en biedt natuurlijke kraamzorg aan. Zij werkt vanuit de visie dat een natuurlijke kijk en toepassen van natuurlijke middelen zorgt voor meer rust en balans in het gezin. Je kunt bijvoorbeeld denken aan natuurlijke voeding, maar ook aan wollen/wolzijde omhulling voor je kind ter ondersteuning van warmteregulatie en geborgenheid.
Ma Belle
Met Ma Belle begeleidt Isabelle Marchand vrouwen tijdens de overgang naar het moederschap. Een periode waarin er niet alleen een baby wordt geboren, maar ook een moeder.
Door middel van moedercirkels, community bijeenkomsten en de cursus 4e trimester creëert zij een plek voor verbinding, herkenning en verdieping. Zodat vrouwen zich gezien, begrepen en gedragen voelen in één van de meest transformerende fases van hun leven.